Baza camin PVC PIPE BASE complet echipata D.400 3in/1out D.110 H.1.2 m (baza+teava D400 1M) (CI4001111021)
SKU CI4001111021
Wishlist Wishlist
SKU: CI4001111021
În stoc
TransportLivrare rapidă
Poate ajunge la dvs. începand de
luni, 18 mai 2026
898.00 Lei (TVA 21% inclus)
Calculator rate
Achizitii prin SEAP
  • Lungime: 110.00 mm
  • Lătime: 400.00 mm
  • Înălțime: 1400.00 mm
  • Greutate: 15.35 Kg
  • Potrivit pentru:
    Info
    Info
    Rezidential, Instalatii Sanitare, Apa si Canal
Livrare gratuita LIVRARE GRATUITĂ
La comenzi > 2000.00 Lei
  • Ridicare personală depozit: Luni - Vineri / 900-1600
  • Firmă curierat: 24/72ore
Plati securizate PLĂȚI SECURIZATE
Online - prin euplatesc.ro
Ramburs - plătești când ridici produsul.
Retur garantat RETUR GARANTAT
Ai dreptul legal de retur în maxim 14 zile de la cumpărare
Accesorii produs
Lubrifiant PIPE BASE pt mufe 250gr (LM13110)
13.00 Lei
În stoc
TransportLivrare rapidă
Wishlist Wishlist
Lubrifiant PIPE BASE pt mufe 500gr (LM13120)
19.00 Lei
Descriere
Din aceeași categorie
Produs indisponibil
Caracteristici
Dimensiuni
Lungime: 110.00 mm Lățime: 400.00 mm Înăltime: 1400.00 mm