Baza camin PVC PIPE BASE complet echipata D.315 1in/1out D.160 H.1.7 m (baza+tub gofrat) (CI3151116011/1.5)
SKU CI3151116011/1.5
Wishlist Wishlist
SKU: CI3151116011/1.5
În stoc
TransportLivrare rapidă
Poate ajunge la dvs. începand de
luni, 18 mai 2026
610.00 Lei (TVA 21% inclus)
Calculator rate
Achizitii prin SEAP
  • Lungime: 160.00 mm
  • Lătime: 315.00 mm
  • Înălțime: 1.50 mm
  • Greutate: 6.10 Kg
  • Potrivit pentru:
    Info
    Info
    Rezidential, Industrial, Apa si Canal
Livrare gratuita LIVRARE GRATUITĂ
La comenzi > 2000.00 Lei
  • Ridicare personală depozit: Luni - Vineri / 900-1600
  • Firmă curierat: 24/72ore
Plati securizate PLĂȚI SECURIZATE
Online - prin euplatesc.ro
Ramburs - plătești când ridici produsul.
Retur garantat RETUR GARANTAT
Ai dreptul legal de retur în maxim 14 zile de la cumpărare
Accesorii produs
Lubrifiant PIPE BASE pt mufe 250gr (LM13110)
13.00 Lei
În stoc
TransportLivrare rapidă
Wishlist Wishlist
Lubrifiant PIPE BASE pt mufe 500gr (LM13120)
19.00 Lei
Descriere
Din aceeași categorie
Produs indisponibil
Caracteristici
Dimensiuni
Lungime: 160.00 mm Lățime: 315.00 mm Înăltime: 1.50 mm